Naši muži vyhráli poslední domácí zápas základní skupiny proti HC Brumov-Bylnice!

13.02.2024 | Redakce HC

Sobotní zápas byl jistě okořeněn i tím, že kdo vyhraje, ten má už jistou účast v play-off. Přestože jsme dostali gól hned v první minutě zápasu, po vyloučení jednoho z našich hráčů, za chvíli bylo vyrovnáno a pak už mohli přítomní fanoušci sledovat rychlý a bojovný hokej a na ledové ploše se bojovalo až do poslední sekundy. Zápas skončil výsledkem 5:4 (naše góly: Langmann, Bednář, Řepa, Šmíd a Mikeš).

Tým opět skvěle podržel gólman Dan Bechný a tentokrát chválíme za výbornou hru Romana Bednáře.
Play-off je každopádně jisté, takže se máme ještě na co těšit a sezóna nekončí!
Další zápas nás čeká na domacím ledě Dynamiters Blansko v sobotu 17.2. od 17 hodin.