Příměstský hokejový tábor - ukončení

29.08.2021 | Jiří Mlateček (KaJi)

Ukončení příměstského tábora

V pátek 27. srpna byl úspěšně zakončen hokejový příměstský tábor, který tradičně pořádá HC Boskovice. Mladí hokejisté i nejmenší začátečníci si užili pestrý program i spoustu legrace. Mladí hokejisté rozvíjeli nejen svou fyzickou zdatnost, odolnost, pružnost, vytrvalost, výkonnost na ledě, ale především se skamarádili a v duchu přátelské atmosféry se učili týmovou hru a spolupráci. Organizátorům děkujeme a přejeme hodně úspěchů v nadcházející sezóně. A ještě pozvánka na závěr. Přijďte na Týden hokeje, který se koná v sobotu 25. září od 9.00 hodin na zimním stadionu v Boskovicích, kde si můžete zdarma vyzkoušet, jaké to je být hokejistou.