Školička bruslení s HC Boskovice pokračuje a je zcela ZDARMA!

26.11.2023 | Redakce HC

Rádi bychom touto cestou dementovali informace, které se k nám dostaly, že za školičku bruslení vybíráme peníze. Velmi nás mrzí, že se nás někdo snaží těmito informacemi poškodit, avšak my, ale také rodiče s dětmi, kteří školičku navštěvují vědí, že to není pravda. Školička probíhá v rámci tréninků našich nejmladších členů na části ledové plochy a my nemáme důvod peníze vybírat. Naší prioritou je totiž podpořit zájem sportovat u dětí všech věkových kategorií a rozhodně nám pomluvy neubírají chuť pokračovat dále.
Takže si doražte vyzkoušet školičku bruslení v úterý 16:45 – 17:45 nebo ve čtvrtek 17:00 – 18:00 (kromě 30. 11. kdy hrají naši muži zápas) a můžete se přesvědčit sami.