Sobotní derby s HK Dynamiters Blansko nedopadlo úplně podle našich představ.

20.12.2023 | Redakce HC

I když se první třetina vyvíjela slibně a náš první gól Martina Adama padl hned v prvních minutách zápasu, během druhé třetiny se se karta obrátila a náš tým nedokázal patřičně proměnit gólové šance. Zápas skončil 3:7 a o naše další branky se postaral Svoboda a ještě jednou Adam. I přes pro nás nepříznivý výsledek mohli diváci shlédnout pěkný hokej, který byl ovšem, jako již tradičně při derby s Blanskem, okořeněn častým vyloučením na obou stranách a několika potyčkami.

Další zápasy nás čekají až v příštím roce a jejich rozpis zveřejníme co nejdříve.
Děkujeme fanouškům za přízeň v letošním roce, přejeme krásné prožití vánočních svátku a všechno nejlepší do nového roku.