V play-off proti Kroměříži zvítězila zkušenost

26.02.2024 | Redakce HC

Ve středu 21. 2. a v pátek 23. 2. jsme odehráli zápasy play-off proti Kroměříži. Bohužel se nám nepodařilo ani v jednom ze zápasů pokořit zkušené hráče Kroměříže. Udělalo nám obrovskou radost, že se týmu mužů podařilo probojovat do play-off a přestože v obou zápasech hráli dobrý hokej, oproti Kroměříži máme tým složený zejména z mladých hráčů, kteří svoje hokejové zkušenosti teprve sbírají. Pro mnohé to bylo první play-off v mužské kategorii v jejich kariéře.
Je skvělé, že domácí zápasy navštěvuje čím dál tím více fanoušků hokeje, a proto jsme se při pátečním zápase rozhodli požádat o vhození čestného buly dlouholetým fanouškem panem Novotným z Boskovic.

Děkujeme našim hráčům za jejich výkony, fanouškům za přízeň a už teď se těšíme na další sezonu!