V sobotu 6. ledna jsme hráli s Kroměříží

09.01.2024 | Redakce HC

V sobotu naši muži přivítali na domácím ledě tým Kroměříže. Přestože zápas nakonec skončil 3:6,  diváci mohli shlédnout velmi pěkný a rychlý hokej. O naše góly se postarali hráči Mikeš, Laurenčík a Svoboda. Zvláště konec poslední třetiny, kdy bylo srovnáno na 3:3, přinesl několik infarktových minut. Přestože naši muži nevyšli ze zápasu vítězně, za svůj výkon se určitě nemusí stydět, zvláště pokud se jednalo o klání s lídrem tabulky.

Příští zápas nás čeká v neděli 14. 1. v Uherském Ostrohu. Na domácím ledě se uvidíme opět ve čtvrtek 18. 1 proti HC Spartak Uherský Brod, čas zápasu bude upřesněn.