Ve čtvrtek 30. 11. jsme na domácím ledě bohužel prohráli

03.12.2023 | Redakce HC

Čtvrteční zápas proti Břeclavi nedopadl úplně podle našich představ, naši muži prohráli na domácím ledě 3:6. Naše branky vstřelili Linka, Šebek a Bednář.

Přestože se zdály síly na obou stranách vyrovnané, naši muži byli tentokrát složeni z mladších a méně zkušených hráčů a nedařilo se jim dotahovat gólové šance. I tak ale mohli fanoušci shlédnout pěkný hokej a děkujeme tak všem, kteří nás přišli podpořit.

V neděli čeká naše muže utkání v Prostějově, proti domácímu týmu. Další utkání v Boskovicích pak můžete shlédnout v sobotu 9. 12. od 17 hodin proti Uherskému Hradišti.