Velikonoční turnaj se vydařil!

02.04.2024 | Redakce HC

V pátek 29. 3. zaplnil Zimní stadion Boskovice velikonoční turnaj v mini hokeji, který pořádal hokejový klub HC Boskovice.
Této celodenní akce se zúčastnilo na 90 dětí a jejich rodiče, kteří přišli podpořit svoje malé sportovce. Celkem osm hokejových týmů se tu střídalo tak, aby si zahrál každý s každým a děti si tak mohly užít hokeje opravdu naplno. Naši nejmladší svěřenci si tak zahráli s HC Rytíři Blansko A a B, s HC Scorpions Brno, s HC Lvi Břeclav, s HC Olomouc a s HK Kroměříž A a B. Byla to velká hokejová jízda, která se povedla zejména díky organizaci Davida Šebka, který měl celou akci na starosti. Na závěr turnaje dostaly děti medaile a poháry a oceněni byli nejlepší hráči jednotlivých týmů a malí sportovci tak odcházeli z ledu unavení, ale spokojení. Byla to skvělá akce, kterou určitě hodláme zopakovat!
Děkujeme malým hokejistkám i hokejistům, jejich rodičům a příbuzným, trenérům, celému organizačnímu týmu, ale i těm, kteří přišli fandit a podpořit nás.

Podle ohlasů všech týmů byli všichni spokojeni a těší se na další turnaje. Co k tomu jen dodat. HC Boskovice ty turnaje prostě umí.