Ze sobotního zápasu se Spartakem Uherský Brod vyšli naši muži vítězně!

26.11.2023 | Redakce HC

Hned během první třetiny naši muži protihráče zaskočili třemi rychlými brankami Linka, Šebek a Bednář. Toto skóre však u našich hráčů způsobilo to, že přestali hrát naplno a svojí lehce nedisciplinovanou hrou si přivodili zinkasování dvou gólů z nichž jeden padl dokonce při hře 5 na 3. Tato situace ale naše kluky opět vyburcovala a dva góly Lukáše Šmída pak padly dokonce v našem oslabení. Poslední gól pak už byl jen třešničkou na dortu, když vletěl puk do prázdné brány po odvolání brankaře Uherského Brodu při konci zápasu. Konečné skóre tedy bylo 6:3 a naši muži se mohli zaslouženě radovat a potěšit tak i přítomné fanoušky.

Dělá nám radost vidět, jak jdou naši muži hráčsky nahoru a zlepšují se v týmové hře.
Další zápas nás čeká opět na Zimním stadioně v Boskovicích ve čtvrtek 30. 11. od 18 hodin proti týmu HC Lvi Fosfa Břeclav.
Přijďte podpořit náš tým i ve čtvrtek!